Gdybym

Kwiecień 09, 2014 / Author: lukaszkohut / / 0 comments

Gdybym został w Skandynawii nie poznałbym doktora, który w swoim życiu przeprowadził ponad 1000 aborcji, ale później się nawrócił, więc whatever… W czasie jednej kadencji został posłem, później senatorem, a teraz kandyduje do Parlamentu Europejskiego. O tym kandydowaniu mówiło się już wtedy, gdy pragnął zostać senatorem. Przywróćmy Śląsk Polsce – grzmiał podczas kampanii. A może powinien był krzyczeć – Róbmy wybory  co rok w Rybniku. Stać nas!  Kolejne wybory uzupełniające do Senatu będą kosztować polskich podatników bagatela 400-500 tysięcy złotych. Polska jak Skandynawia? Prawie 🙂

Gdybym dalej mieszkał w Oslo nie usłyszałbym boksera, który broniąc wartości katolickich obraża i poniża swoich rodaków i rodaczkę, która przeszła naprawdę długą drogę, by być sobą.

Gdybym dalej żył w norweskim kraju nie zrozumiałbym fenomenu profesora, który hurtowo zamykał śląskie kopalnie, został Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, a dla Ślazaków zrobił null/zero/0 – niepotrzebne skreślić.

Gdybym dalej mieszkał nad fiordami nie musiałbym o 2:30 odbierać telefonów i wysłuchiwać, że jestem czarnuchem, a liczy się tylko biała rasa.

Warto było wrócić do Polski! TRzeba zmian!

Leave a Reply!

You must be logged in to post a comment.